Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Суджений екс-директор ЛАЗу Сергій Челяпін повернувся на завод як керівник відділу маркетингу

Колишній директор ВАТ «Львівські автобусні заводи», якого було заарештовано на підставі звинувачень у невиплаті зарплати, повернувся на підприємство і призначений керівником відділу маркетингу. Про це сьогодні, 27 січня, під час брифінгу повідомив директор ЛАЗу Ігор Малець і підтвердив сам Сергій Челяпін.

 

За словами Челяпіна, кримінальну справу, по якій його було заарештовано, відправлено на дорозслідування, а його самого відпустили за недостатністю доказів і відсутністю в його діях складу злочину.

 

«Ця справа суто політична, тут 90 % політики і лише 10 % справи. Людей, які це роблять, не цікавить завод, їх цікавить лише земля заводу», – додав Ігор Малець.

 

Нагадаємо, 25 травня прокуратура Львова скерувала до суду кримінальну справу відносно директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна, котрий обвинувачується у вчиненні  умисної невиплати заробітної плати працівникам товариства за ст. 175 ч.1 КК України та в  ухиленні від сплати  страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за ст. 212-1 ч.3 КК України. Матеріали справи налічують 58 томів.

 

26 березня було затримано директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна в порядку ст..115 КПК України за підозрою у вчиненні вказаних злочинів.

 

Сергій Челяпін був призначений гендиректором ТзОВ «ЛАЗи» у вересні 2008 року. З травня 2009 року підприємство очолює Ігор Малець.

 

30 грудня суд випустив директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна із слідчого ізолятора під підписку про невиїзд.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ