Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Сухін вважає, що судитися теплопостачальні підприємства з НКРЕ можуть, але підстав для цього не має

Голова національного агентства України забезпечення ефективності використання енергетичних ресурсів Євген Сухін вважає, що судитися теплопостачальні підприємства  з НКРЕ можуть, але підстав для цього не має  Про це він сьогодні, 4 липня, сказав на прес-конференції.
За його словами ціни, що затверджуються Національною комісією регулювання електроенергетики України є об’єктивною реальністю, оскільки НАК «Нафтогаз України» є збитковим. «Здешевлення газу для споживачів – прибутки або збитки «Нафтогаз України» - сказав Євген Сухін
Як повідомляло «Гал- info» Львівське міське комунальне підприємство  «Львівтеплоенерго» подало позовну заяву до Господарського суду Києва з проханням стягнути з Національної комісії регулювання електроенергетики України суму збитків у розмірі 12 885 086,58 грн.
       Справа стосується раптового підвищення ціни на природний газ. З першого січня цього  року  вартість природного газу для підприємства комунальної теплоенергетики зросла в 1,47 рази до вартості газу, закладеного в тарифі на теплову енергію і це призвело до суттєвих збитків ЛМКП «Львівтеплоенерго».
       Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі зміни цін центральними органами виконавчої влади останні зобов’язані відшкодувати у повному обсязі збитки підприємства, обумовлені такими змінами. «Львівтеплоенерго» ще 26 травня зверталося до Національної комісії регулювання електроенергетики України з листом про відшкодування завданих збитків, однак до теперішнього часу це питання залишилось невирішеним.
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ