Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

«Світоч» відновив виробництво шоколадно-вафельних цукерок «Гулівер»

Львівська кондитерська фабрика «Світоч» відновила виробництво шоколадно-вафельних цукерок «Гулівер» та запропонувала українським споживачам смачні новинки – вафлі «Артек» у нових смакових варіаціях та молочний шоколад з горіхами і родзинками. Повідомлення Геннадія Радченка, директора з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові.

«Гулівер» торгової марки «Світоч» – хрустка вафля, вкрита шоколадом, знову виготовляється у Львові за традиційною рецептурою. Зміни торкнулися лише упаковки з казковою ілюстрацією, яка стала більш яскравою та сучасною.

«Фабрика «Світоч» має багаторічний досвід виробництва вафельної продукції, що користується великою популярністю серед українських споживачів. Ми вирішили відновити виробництво «Гулівера», що свого часу було призупинене у процесі оптимізації кондитерського портфоліо компанії, – зазначила директор кондитерського бізнесу Nestlé в Україні і Молдові Дейдра О'Донохью. – За результатами тестування «Гулівер Світоч» отримав високі оцінки споживачів. Ми впевнені, що повернення на полиці магазинів цих цукерок стане приємною новиною для багатьох українських споживачів».

Любителям львівського шоколаду «Світоч» запропонував нову плитку з горіхами і родзинками. Новинка виробляється за унікальною рецептурою, розробленою групою фахівців «Світоч», враховуючи переваги українських споживачів. Вона виготовлена із високоякісної сировини, що відповідає міжнародним корпоративним стандартам якості Nestlé. Лісові горіхи поставляються на українську фабрику з Італії, а родзинки – з Туреччини від сертифікованих постачальників компанії. Нова плитка «Світоч» з горіхами і родзинками з'явилася у продажу в яскравій стильній упаковці, яка привертає увагу споживачів на полицях магазинів.

Ще одними приємним сюрпризом стала поява у торгових точках добре знайомих споживачам вафель «Артек» з новими смаками – пломбір і шоколад, – які сподобаються як дорослим, так і дітям. У ході тестування, що передує появі новинок на українському ринку, споживачі високо оцінили пломбірний і шоколадний «Артек», вкотре відмітивши відмінний смак і незмінну свіжість вафель «Світоч».

Довідка.

Nestlé S.A. (Швейцарія) – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 325 000 працівників. Nestlé належать 461 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі досяг у 2011 році 83 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році ТОВ «Нестле Україна» придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи),продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...