Слухай онлайн
Політика

Світове українство обурене етапуванням Тимошенко

Світовий Конґрес Українців глибоко стурбований подіями, що пов’язані з перевезенням 30 грудня 2011 р. до Качанівської виправної жіночої колонії № 54 лідера опозиції Юлії Тимошенко, повідомила прес-служба СКУ.

Як відомо, 29 листопада 2011 р. у зв’язку з погіршенням стану здоров’я попередній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була переведена до медико-санітарної частини Лук’янівського слідчого ізолятора міста Києва.

8 грудня 2011 р. Шевченківський районний суд міста Києва прийняв рішення про її подальше утримання в Київському слідчому ізоляторі.

Однак 30 грудня 2011 р. Юлію Тимошенко, яка через захворювання хребта не може рухатись самостійно, було завантажено до медичного автобуса та перевезено до Качанівської виправної жіночої колонії поблизу Харкова.

Світовий Конґрес Українців заявляє про своє обурення наполегливим продовженням політично вмотивованих дій владних структур України відносно лідера опозиції Юлії Тимошенко, що виявились у її цілком невиправданому понад 5-годинному перевезенні з Києва до Харкова, незважаючи на стан здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ