Слухай онлайн
Економіка

Світовий банк дав Україні на дороги 3,2 млрд грн

Україна і Світовий банк у підписали угоду, згідно з якою Світовий банк виділить Києву 3,2 млрд грн на реконструкцію і модернізацію українських доріг, -- повідомила «Українська правда» з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Церемонія підписання відбулася у віторгок у Києві

З української сторони угоду підписав голова "Укравтодору" Вадим Гуржос, з боку Світового банку - представник Світового банку у справах України, Білорусії і Молдови Пабло Сааведра.

На церемонії підписання угоди була присутня також прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. "В умовах кризи уряд робить ставку на великі інфраструктурні проекти", - наголосила вона.
Прем'єр також відзначила, що частина кредиту буде використана на будівництво високоякісної 130-кілометрової дороги Бориспіль-Лубни, інша частина піде на реконструкцію, модернізацію й оснащення аварійних ділянок українських доріг.

За словами Тимошенко, термін кредиту складає 30 років.

Прем'єр підкреслила, що реалізація угоди дозволить створити тисячі робочих місць, а також залучити українських виробників до роботи з виконання угоди.
Тимошенко повідомила, що на оголошений тендер з будівництва і модернізації українських доріг уже зареєструвалися 28 компаній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ