Слухай онлайн
Політика

«Свободівець» Степан Павлюк очолив міське бюро технічної інвентаризації

«Свободівець», депутат ЛМР Степан Павлюк став керівником міського бюро технічної інвентаризації. Як повідомив «Гал-info» Степан Павлюк, міське БТІ 27 липня пройшло реєстрацію і зараз міськрада вишукує приміщення, яке можна було б задіяти під БТІ.
 Щоправда початок роботи міського бюро технічної інвентаризації гальмується не лише через проблеми із приміщенням, але, як повідомив Степан Павлюк, й через те, що обласне БТІ не хоче передавати міському БТІ всі необхідні документи.
 Як пояснив «Гал-info» голова постійної депутатської комісії комунального майна Львівської облради, яка, власне, і вивчає це питання, Юрій Моравецький, керівництво обласного бюро технічної інвентаризації свою відмову передавати документи міському БТІ мотивує тим, що це їхні напрацювання, а також тим, що під час передачі частина документів може бути втрачена.
 «Це дуже складне питання, ми вивчаємо ситуацію. Відмову обласного БТІ можна трактувати по-різному, тут є і об’єктивні причини. Думаю, це питання буде винесено на одну із найближчих сесії обласної ради у вересні», — говорить Юрій Моравецький.
Нагадаємо, міське бюро технічної інвентаризації створене ухвалою міськради від 1 червня 2006 року.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...