Свободівець Степан Павлюк очолив міське бюро технічної інвентаризації
Слухай онлайн
Політика

«Свободівець» Степан Павлюк очолив міське бюро технічної інвентаризації

«Свободівець», депутат ЛМР Степан Павлюк став керівником міського бюро технічної інвентаризації. Як повідомив «Гал-info» Степан Павлюк, міське БТІ 27 липня пройшло реєстрацію і зараз міськрада вишукує приміщення, яке можна було б задіяти під БТІ.
 Щоправда початок роботи міського бюро технічної інвентаризації гальмується не лише через проблеми із приміщенням, але, як повідомив Степан Павлюк, й через те, що обласне БТІ не хоче передавати міському БТІ всі необхідні документи.
 Як пояснив «Гал-info» голова постійної депутатської комісії комунального майна Львівської облради, яка, власне, і вивчає це питання, Юрій Моравецький, керівництво обласного бюро технічної інвентаризації свою відмову передавати документи міському БТІ мотивує тим, що це їхні напрацювання, а також тим, що під час передачі частина документів може бути втрачена.
 «Це дуже складне питання, ми вивчаємо ситуацію. Відмову обласного БТІ можна трактувати по-різному, тут є і об’єктивні причини. Думаю, це питання буде винесено на одну із найближчих сесії обласної ради у вересні», — говорить Юрій Моравецький.
Нагадаємо, міське бюро технічної інвентаризації створене ухвалою міськради від 1 червня 2006 року.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...