Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Святослав Вакарчук вважає, що українці надто мало знають про Північноатлантичний альянс

“Не варто агітувати ні “за”, ні “проти” НАТО. Зараз треба говорити не про краще і гірше, а давати більше інформації суспільству”, - таку думку сьогодні, 30 жовтня, висловив соліст “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук, перебуваючи в гостях у військовослужбовців окремої бригади берегової оборони Військово-Морських сил ЗС України у Сімферополі.

„Ми не можемо сказати про фільм, подобається він нам чи ні, якщо ми його не бачили. Я вважаю, що на сьогоднішній день у нашому суспільстві катастрофічно мало відомо про таку поважну і вже сусідську організацію, як НАТО”, - зазначив Святослав Вакарчук.
Соліст “Океану Ельзи” також додав, що перебуваючи у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу в Брюсселі, він отримав дуже багато інформації про цю організацію.
„Думаю, що тільки час і правильні дії зможуть підготувати нас до висловлення свого бачення щодо НАТО. Країна ще не готова до цього, бо мало відомо про цю організацію”, - підкреслив Святослав Вакарчук.
Нагадаємо, сьогодні, 30 жовтня, лідер популярної української групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розпочав свій творчий тур по частинах і з’єднаннях Збройних сил України, які беруть участь у експерименті зі 100% комплектування військовослужбовцями за контрактом.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...