Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Сихів на межі: до центру не дістатися, водії хамлять, в автобусах вже бійки

Із запровадженням нової транспортної схеми у Львові дістатися до центру міста з Сихівського району найкоротшим маршрутом (через Новий Львів) стало проблематично.

Радіальний маршрут 4А, що запроваджений у межах нової схеми, мав замінити численні маршрути, що до 1 січня з’єднували найбільший район Львова з його історичним центром.

Однак тепер автобусів на найзручнішому маршруті значно поменшало. Вони не витримують часового проміжку між рейсами – замість анонсованих 8 хвилин, на маршрутку доводиться чекати 30 хвилин і більше. Автобуси вже від кінцевої на Сихові йдуть переповнені, людей «завантажують» тільки через передні двері. Зважаючи на те, що сама машина досить довга, то у салоні через таку посадку панують штовханина, постійні сварки і невдоволення.

Так, нині в автобусі 4А (ВС 3250 АА) між пасажирами виникла сутичка, бо хтось не ступився. Мало не дійшло до бійки, якій не завадила би і шалена тиснява. Водій цього автобуса постійно кричав, мовляв, хай зайвий вийде, бо двері не зачиняються тощо. А на запитання, чому не дотримується графік руху, відповів: «Та не свистіть!».

Отож, можна констатувати, що міський голова Львова домігся неможливого – його ім’я тепер у всіх на вустах, навіть у тих, хто ніколи не переймався, що там діється у мерії. Люди критикують нову транспортну схему і особливо не добирають слів на адресу мера.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ