Слухай онлайн
Культура

Синові Стуса дали посаду директора музею Шевченка

Сина поета Василя Стуса призначено генеральним директором Національного музею Тараса Шевченка у Києві.

Міністерство культури України призначило з 26 січня 2012 року на посаду генерального директора Національного музею Тараса Шевченка за контрактом сина відомого поета-дисидента Василя Стуса – Дмитра Стуса, повідомляє ZN.UA.

Як повідомили у прес-службі відомства, урочисте представлення нового керівника колективу музею відбулося вчора.

«Якщо відбуваються такі призначення, значить в Україні справді відбуваються зміни», — так прокоментувала призначення Д.Стуса присутня на зустрічі керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганна Герман.

У свою чергу директор Інституту літератури ім.Т.Шевченка НАН України Микола Жулинський зазначив, що досвід роботи Д.Стуса з документами у відділі архівів Інституту «пожвавить науково-дослідну роботу музею».

Сам Д.Стус подякував попереднім директорам «за те добре, що вони тут зробили» і пообіцяв «докласти всіх можливих зусиль, щоб ліквідувати недоліки, без яких неможлива будь-яка робота».

«Більш-менш я уявляю проблеми, але про них говорити не хочу. Хочу тільки запевнити всіх, що за рік ми не впізнаємо ту ситуацію, в якій зараз є. Оце наше завдання», — сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ