Слухай онлайн
Економіка

Синютка не розробив проекту розвитку Львова-2007 без урахування муніципальної позики

Олег Синютка не розробив проекту розвитку Львова-2007 без урахування муніципальної позики, як обіцяв це депутатам, — повідомив „Гал-info” голова бюджетної комісії Львівської міської ради Андрій Стецьків.
 Як пояснив Стецьків, на сьогоднішнє засідання бюджетної комісії, на яке запросили і голів всіх депутатських фракції ЛМР, заступник міського голови, директор департаменту економічної політики Олег Синютка мав розробити альтернативний проект бюджету розвитку, в якому не враховувалися б 92 мільйони гривень запозичень під випуск муніципальних облігацій. Однак на засідання комісії пан Синютка приніс лише дещо змінений проект бюджету, в якому, як зазначив Андрій Стецьків, частково врахували зауваження депутатів, але основної причини конфлікту між депутатським корпусом та виконавчими органами влади — муніципальної позики — не зняли.
„Пан Синютка лише вчергове намагався переконати нас в доцільності позики… однак повністю не переконав, — зазначив Андрій Стецьків. — Ми вирішили, що сьогодні і завтра проект бюджету мають розглянути профільні комісії, а перед самою сесією знову збереться бюджетна комісія і зробить свої висновки”.
Нагадаємо, виконавчі органи влади ЛМР пропонують прийняти на 2007 рік бюджет розвитку Львова у сумі 180 мільйонів гривень, 92 мільйони з яких — це запозичення під випуск муніципальних облігацій.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ