Слухай онлайн
Cуспільство

Синютка полетів в Брно приватним літаком

Сьогодні, 11 жовтня, делегація Львівської області на чолі із очільником Львівської ОДА Олегом Синюткою перебувають із робочим візитом в місті Брно Південно-Моравського краю Чеської Республіки. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У межах візиту Олег Синютка зустрівся із гетьманом краю Богумілом Шімеком. На зустрічі також були присутні: заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс та консул України у місті Брно Іван Холостенко.

 Під час зустрічі сторони обговорили потенційні вектори міжрегіонального співробітництва, зокрема, залучення чеських інвесторів до реалізації інвестиційних проектів Львівської області, а також збільшення експорту продукції Львівських товаровиробників на чеський ринок. Окрім того, сторони торкнулись питання відкриття авіасполучення Львів-Брно,  розвитку співробітництва у сфері агропромислового розвитку та реалізації проектів в галузі паливно-енергетичного комплексу.

Учасники зустрічі окреслили шляхи здійснення спільних заходів у галузі культури, туризму, спрямованих на взаємну промоцію регіонів.

На закінчення, за результатами зустрічі очільники регіонів підписали протокол, згідно якого сторони задекларували намір щодо підписання угоди про міжрегіональне співробітництво в економічній, медичній, культурній, освітній, туристичній та іншій сфері.

Під час візиту делегація Львівщини відвідає кабінет україністики в Університеті Масарика, де відбудеться передача україномовної літератури для студентів, що вивчають українську мову. Члени делегації також візьмуть участь у роботі українсько-чеського бізнес-форуму в рамках Міжнародної машинобудівної виставки, урочистому відкритті виставки творів художника Івана Марчука.

Додамо, що, як повідомили ЗМІ, Олег Синютка полетів в Брно приватним чартерним літаком, який оплатив власним коштом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ