Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Ситуація в армії близька до катастрофи – Гриценко

«Ситуація в армії близька до катастрофи. Збройні Сили України сьогодні вже неспроможні виконувати навіть завдання мирного часу – бойове чергування, не кажучи вже про локалізацію конфліктів. Офіцерський склад деморалізовано», - заявив з трибуни парламенту голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Представляючи законопроект про внесення змін до Закону України «Про Збройні Сили України» (щодо забезпечення належного рівня фінансування) №5422, він відзначив, що Комітет, який він очолює, було направлене письмове звернення до РНБО та голови ВР щодо неналежного фінансування Збройних Сил.

Гриценко також зазначив, що таку думку поділяє не лише він, а й представники інших фракцій, що входять до парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони – Гриневецький, Кінах, Кузьмук, Самойленко тощо.

Голова «Громадянської позиції» вкотре підкреслив, що кошти, які зараз виділили армії, це бюджет руйнації. Проте Верховна Рада України відхилила проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Збройні Сили України» (щодо забезпечення належного рівня фінансування) №5422 від 09.12.2009 року. Його підтримали лише 103 народних депутати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ