Слухай онлайн
Економіка

Ситуацію навколо силового нападу на львівську агрофірму«Провесінь» вивчатиме спеціальна урядова комісія

Ситуацію навколо силового нападу на львівську агрофірму «Провесінь» вивчатиме урядова комісія. Про це «Гал-info» повідомили в прес-службі ВАТ «Агрофірма «Провесінь».
Інформацію про незаконну атаку на підприємство та нанесені збитки у розмірі 500 тисяч гривень вивчить спеціально створена комісія у складі представників Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України, яка може вже наступного тижня завітати на львівське підприємство. Про це голові правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Іванові Півню повідомили з урядових джерел. Члени комісії мають намір поспілкуватися з керівництвом «Провесні», представниками трудового колективу, вивчити справи навколо львівського реєстратора, поспілкуватися з представниками ІК «Вихор» та виконавчою службою.
Нагадаємо, заступник голови правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Ростислав Шелест звернувся з листами до Президента України Віктора Ющенка, прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, голови Верховної Ради та Голови СБУ з проханням взяти львівську агрофірму «Провесінь» під державний захист. Керівників  держави просять втрутитися у конфлікт, забезпечити прозоре розслідування справи навколо так званих «акціонерів» «Провесні», групи «Кізіна» та припинити злочинну діяльність рейдерів.
Трудовий колектив «Провесні» звернувся з листом до Президента України Віктора Ющенка з проханням підписати Указ Президента  «Про застосування заходів щодо припинення рейдерської діяльності в Україні».
У випадку бездіяльності державних органів влади та непрозорого розслідування колектив агрофірми, близько 600 чоловік, можуть розпочати безстрокове голодування під стінами Кабінету Міністрів України та Секретаріату Президента 26 березня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ