Слухай онлайн
Cуспільство

Табачник: «освітнього» розколу нема

У владі немає розколу з приводу реформи системи освіти в країні. Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник в ефірі телеканалу "Інтер", коментуючи реєстрацію у Верховній Раді законопроекту про освіту "регіоналом" Юрієм Мірошниченко.

"Я думаю, що ніякого розколу не існує. Звичайна законодавча практика цивілізованої країни. По будь-якому важливому питанню, як правило, у Верховній Раді реєструється завжди кілька проектів законів", - уточнив він, повідомляє УП.

"Мені здається, що поява кількох проектів законів про внесення змін до закону "Про освіту" говорить про те, що ця проблема назріла", - зазначив міністр.

Він повідомив, що правила вступу до вишів "змінювати не збираються".

"Вони залишаться незмінними: середній бал атестата та три тести. Розмови про знищення тестування абсолютна неправда", - заявив міністр.

Табачник також повідомив, що в 2011 році більше школярів будуть мати можливість безкоштовно здобувати вищу освіту.

"У 2010 році отримали атестати 340 тисяч школярів, а держзамовлення в Міносвіти було 99 тисяч. Це приблизно на кожного третього", - розповів він.

"У цьому році прийде 191 тисяч, і буде 80-85 тисяч держзамовлення. Тобто, кожен другий отримає можливість безкоштовно отримати освіту", - повідомив Табачник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ