Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Табачник скасував тестування учнів 3, 5-8 і 10 класів середніх шкіл

Міністр освіти Дмитро Табачник скасував зовнішнє тестування учнів 3, 5-8 і 10 класів середніх шкіл. Міністр у понеділок своїм наказом скасував наказ Міносвіти від 28 жовтня 2009, яким вводилося обов'язкове тестування учнів 3, 5-8 і 10 класів середніх шкіл.

Як зазначається в тексті документу, Табачник ухвалив таке рішення, "щоб уникнути перевантаження школярів загальноосвітніх навчальних закладах у період завершення навчального року".

Також це зроблено "з огляду на незадовільний рівень підготовки дослідження з вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України".

Своїм наказом Табачник також доручив Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти "вивчити питання про проведення вищезгаданого дослідження в 2010-2011 навчальному році".

Текст наказу прес-службою міністерства не поширювався.

Раніше Табачник заявив, що при вступі до українських ВНЗ в нинішньому році будуть враховуватися бали як тестів, так і шкільного атестата, а формула розрахунків балів буде поширена серед всіх навчальних закладів, передає УП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...