Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Тамару Смовженко призначено в. о. ректора Університету банківської справи НБУ

„Для того, аби університет став справді закладом ХХІ століття, треба ще працювати над цим 10-15 років”, - зазначила сьогодні, 1 вересня, під час урочистостей з нагоди початку навчального року у Львівському банківському інституті, який відтепер стане структурним підрозділом Університету банківської справи НБУ, Тамара Смовженко, котру призначено в. о. ректора Університету.
«На сьогодні прийняття такого рішення є дуже важливим кроком, оскільки, зважаючи на тенденції розвитку банківської системи України, треба забезпечити інноваційну і конкурентоздатну освіту. Новий навчальний заклад матиме більше самостійності, буде єдина програма підготовки фахівців для роботи, як в НБУ, так і в інших фінансово-кредитних установах. Крім того, матимемо можливість для обміну студентів за кордоном та професійного зростання наших працівників», - сказала вона.
Голова управління Національного банку у Львівській області Марія Могильницька зазначила, що для розвитку банківської системи України, її інтеграції в європейський простір, пропозиція від Університету повинна бути якісного рівня. Якісно вищого рівня можна досягти, об’єднавши зусилля кількох колективів.
Олександр Іванов, голова асоціації банківських установ, зазначив, що таке рішення про створення єдиного навчального закладу схвалюють банківські установи, які інтенсивно розвиваються: «Кожен львівський банк із задоволенням прийматиме випускників цього Університету, адже поступ залежить від молодих кадрів».
Львівський банківський інститут Національного банку України заснований 10 травня 1940 року і мав назву Львівський фінансово-економічний технікум. Він є правонаступником обліково-економічного технікуму, створеного 1940 року на базі економічного ліцею для жінок імені Королеви Ядвіги, що існував з 1887-го.
В період ІІ світової війни технікум припинив свою діяльність і відновив її 24 жовтня 1944 року. 4 вересня 1954 року технікум перейшов у підпорядкування Державного банку СРСР як обліково-кредитний технікум. 12 грудня 1991 року технікум передано у підпорядкування Національного банку України. Постановами Кабінету Міністрів України від 28 січня 2000 року і Правління Національного банку України від 17 лютого 2000 року на базі Львівського банківського коледжу створено Львівський банківський інститут Національного банку України.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ