Таран вважає що замовників убивства Георгія Гонгадзе не покарають тому що вони мають досить вагомі важелі впливу на владу
Слухай онлайн
Політика

Таран вважає, що замовників убивства Георгія Гонгадзе не покарають, тому що вони мають досить вагомі важелі впливу на владу

Ці слухання вкотре показали, що справа Гонгадзе є політичною справою, оскільки кожен виступаючий говорив саме ті речі, які випливають з розкладки політичних сил у парламенті, - так висловився директор Міжнародного інституту демократії, голова правління „Соціовимір” Сергій Таран, коментуючи слухання, які відбувались у Верховній Раді щодо розслідування справи Гонгадзе.
„Найбільше мене здивувало те, що ніхто не сказав про осіб, які перешкоджали розкриттю цієї справи в перші роки після загибелі Георгія Гонгадзе, бо саме ці люди вплинули на те, що справа не розкрита ще і до сьогодні. З другого боку, дивно, що зараз, коли при владі знаходяться Ющенко та Мороз, розкриття цієї справи так і не зрушилося з місця. А це, своєю чергою, може свідчити про одне: що особи, які безпосередньо причетні до замовлення вбивства Гонгадзе, і зараз мають досить вагомі важелі впливу на владу”, – зауважує Сергій Таран у розмові з кореспондентом „Гал-info”
Він також вважає, що потрібно розставити всі крапки над організацією записів майором Мельниченком у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми.
„Як на мене, то потрібно приділити увагу і тому, як познайомилися люди, яким свого часу вдалося вміло дискредитувати екс-президента Кучму. Бо Мороз говорить, що не знав Мельниченка до початку записів, а той натомість розповідає, що знайомий з Морозом ще до того, як почав записувати Кучму”, – додає політолог Таран.
Він також зазначає, що досить цікавими на фоні заяв Мельниченка про можливість замаху на нього є його поїздки до Москви: „Дивує коли людина, котра говорить, що боїться приїжджати в Україну через загрозу своєму життю, водночас досить часто їздить з Вашингтона в Москву і навпаки. Це може свідчити про гру кількох спецслужб. А це, своєю чергою, ускладнює розкриття справи Гонгадзе”.
Нагадаємо, що сьогодні у Верховній Раді відбулися слухання щодо розслідування справи Гонгадзе, під час яких Верховна Рада взяла до відома інформацію Генпрокурора Олександра Медведька у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...