Слухай онлайн
Cуспільство

Таран заявив, що жінки-військові на параді до Дня Незалежності будуть у туфлях, але інших

Жінки-військовослужбовці з учбового закладу на параді до Дня Незалежності все ж йтимуть у туфлях на підборах, але іншиих - зі шнурівками
Андрій Таран

Про це під час засідання уряду розповів міністр оборони України Андрій Таран.

За його словами, туфлі, які викликали невдоволення, були затверджені ще 2017 року.

“Після того, як окремі політичні сили роздмухали це питання, роздмухавши з мухи слона, я вжив заходи з нейтралізації наїздів і вважаю, що це абсолютно безпідставно. Наказ про встановлення форми одягу для жінок-військовослужбовців, який передбачав саме такі туфлі, у яких звинувачують Міністерство оборони, був прийнятий ще в 2017 році, і це звичайні жіночі туфлі для парадної форми одягу”, — розповів Таран.

Міністр пояснив, що на параді у польовій формі, що передбачає берці, йдуть бойові частини, а небойові (тобто навчальні) йдуть у парадній.

“Взуття дійсно незручне. Я до цього з цим взуттям не стикався... Зараз після розмов з жінками-військовослужбовцями ми з’ясували, що, по-перше, ці туфлі звалюються з ноги під час ходьби, а по-друге, вони дійсно мають високі підбори, що не дозволяють комфортно йти жінці в строю. Протягом минулого тижня ми розробили новий зразок туфель: вони мають шнурки, що дозволяє їм не звалюватися з ноги та дозволяють враховувати різну повноту стопи. І друге, ми зробили набагато менший підбір", - заявив Таран.

Очікується, що вже невдовзі буде виготовлено експериментальне взуття саме для парадної "коробки" жінок-військових, якщо ж воно підійде жінкам, то саме таке взуття і використовуватиметься у парадній жіночій формі.

Він також пояснив, чому “коробка” буде суто жіночою (150 осіб), а не змішаною.

"Навіть в країнах НАТО немає такого, щоб була спільна коробка — і чоловіки, і жінки військовослужбовці йшли в одній коробці, адже фізіологічно обумовлена різна довжина шагу.

Нагадаємо, як писало раніше Гал-інфо, в Україні спалахнув скандал через парад жінок-військових у підборах на День Незалежності

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ