Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Тарас Чорновіл розцінює прохання Тимошенко як некоректне

Народний депутат, член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл, котрий виступає співавтором законопроекту від Партії регіонів «Про опозицію в Україні», вважає аналогічний законопроект БЮТу неадекватним.
 «Ідея «тіньового уряду» новітнього часу належить не Юлії Тимошенко, а Партії регіонів. Та у нашому законопроекті про опозицію ми чітко виписали необхідність існування «тіньового Кабміну», щоб він мав організаційне забезпечення і впливав, принаймні, як дорадча структура.  Натомість Юлія Тимошенко запропонувала якийсь абсолютно неадекватний законопроект про опозицію, у якому виписані речі, що не в'яжуться не те, що з законодавством, але і з Конституцією», - наголошує Тарас Чорновіл.
 Чорновіл також обурюється, що Тимошенко вимагає, щоб «тіньовий уряд» у кадровому забезпеченні був таким же, як і реальний Кабмін, та щоб у його працівників зарплати були рівними з офіційними зарплатами в офіційному Кабміні: «На це потрібні сотні мільйонів гривень. Це виглядає, щонайменше, некоректно»
 Тарас Чорновіл розповідає, що зараз працює робоча група над узгодженням кінцевого варіанту закону «Про опозицію в Україні» і узгодження остаточної редакції закону заплановано на 3 жовтня, - передає прес-служба Партії регіонів.
 «Крім цього в законопроекті БЮТ опозиція може 3/4 свого складу «ветувати» будь-які рішення офіційного Кабінету міністрів. А це - абсурд, повне порушення Конституції і норм про розподіл влади. Цього не може і не має права робити ні коаліція, ні навіть Президент», - наголошує Чорновіл. – «Ми нормально працюємо в робочій групі, знайшли спільну мову. Ми домовилися, що «тіньовий Кабмін» створюється, працює, його роботу забезпечує апарат, секретаріат. Ми знаходимо спільну мову з представниками БЮТ. Але, от чи погодиться на це Тимошенко? – сказати важко»
 Чорновіл зауважує, що в нього складається враження, що для Тимошенко головними є два пункти, про які зазначалося вище: «Багатомільйонні витрати на «тіньовий уряд» і можливість блокувати будь-які рішення офіційного уряду»
 Натомість, соратник Юлію Тимошенко Андрій Шкіль на прохання кореспондента «Гал-info» прокоментувати звинувачення Чорновола зазначив: «Повірте, я вже стомився коментувати заяви Тараса Чорновола. Хочу наголосити лише на тому, що він заради красного слівця готовий будь-кого обізвати. І саме Тарас Чорновіл є неадекватною людиною у своїх висловлюваннях».
  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...