Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Тарас Стецьків закликає помаранчевих виборців не впадати в депресію, бо з початком осені виникне новий громадянський рух, який захистить їхні права

Тарас Стецьків закликає помаранчевих виборців не впадати в депресію, бо з початком осені виникне новий громадянський рух, який захистить їхні права, — заявив «Гал-info» колишній народний депутат, голова ЛОО партії „Реформи і Порядок”. За його словами, цей рух мав би початися «як масовий громадянський проект із самих низів, втягнути ПРП, «Пору», УНП, позапартійних політиків, а також кращих членів «Нашої України», яка після останніх подій приречена на політичну смерть, і поступово мав би витворити потужну політичну надбудову». За словами колишнього нардепа, новий громадянський рух — це не «правиця», до створення якої закликає лідер Української народної партії Юрій Костенко.

 «Я б не називав цей рух правицею, це його звужує. Це, безумовно, правіша сила, ніж блок Тимошенко, однак не правиця у тому значенні, в якому її трактує Юрій Костенко», — пояснив Тарас Стецьків.
 Стосовно політичної ситуації, яка склалася в Україні, то, на думку Тараса Стецьківа, утворивши коаліцію з Партією регіонів «Наша Україна» добровільно віддала владу реваншистам.
 «Це всього лише слабо замаскована капітуляція. Реально помаранчеві добровільно віддали владу, і це є поразка. Слабою втіхою є те, що підписано Універсал, який не має сили, і те, що «Наша Україна» отримала портфелі другорядних міністрів, які насправді реально не впливатимуть на політику уряду Януковича, є яскравим свідченням цього», — переконаний Тарас Стецьків.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...