Слухай онлайн
Політика

Тарасюк виграв суд у Верховної Ради

Шевченківський районний суд призупинив дію постанови Верховної Ради, якою міністр закордонних справ Борис Тарасюк був звільнений зі своєї посади. Про це повідомив журналістам сам Тарасюк, який відзначив, що це рішення суду є обов'язковим для виконання.
Він розповів журналістам, що 4 грудня після того, як одержав офіційно оформлену постанову парламенту про своє звільнення, звернувся до Шевченківського райсуду з проханням скасувати дію цього документу.
Тарасюк уточнив, що він просить суд визнати постанову незаконною у повному обсязі і такою, що підлягає скасуванню. При цьому міністр аргументує свою вимогу тим, що при прийнятті цієї постанови Рада порушила закони і власний регламент.
На думку міністра, проект постанови не був внесений тим суб'єктом законодавчої ініціативи, що мав право це зробити. Він також вважає, що була порушена процедура звільнення міністра, кандидатуру якого для призначення вніс президент. Крім того, Тарасюк зазначив, що депутати порушили регламент при розгляді цього проекту постанови, передає Обком.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...