Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Тарасюка не впустили в Кабмін, а він проведе прес-конференцію

Антикризова коаліція вкотре продемонструвала свою неповагу до судової гілки влади та до Президента України, не допустивши Бориса Тарасюка до участі у засіданні Кабінету Міністрів. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив народний депутат Василь Куйбіда.

„Як відомо, Шевченківський суд Києва скасував постанову Верховної Ради України і поновив Бориса Тарасюка на посаді міністра закордонних справ. Борис Тарасюк зараз готується до прес-конференції, на якій він дасть свою оцінку ранковим подіям”, – сказав Василь Куйбіда.
Нагадаємо, сьогодні міністра закордонних справ Тарасюка державна служба охорони не пустила на засідання Кабінету Міністрів, мотивуючи це відсутністю його прізвища у списках.
На захист міністра стала „Наша Україна”, яка заявляє, що усіма можливими діями відстоюватиме Бориса Тарасюка на посаді міністра закордонних справ. Про це заявив член фракції "Наша Україна" В'ячеслав Коваль під час виступу у Верховній Раді.
"Сьогодні стався безпрецедентний випадок, коли державна охорона не допустила Бориса Тарасюка до участі на засіданні Кабміну", – зазначив депутат.
"Антикризова коаліція повністю показує своє нутро, той "бєспрєдєл", яким вона керувалася на виборах президента у 2004 році, демонструє абсолютну неповагу до Президента, законів, українського суспільства, неповагу до самої себе", – додав він.
За словами Коваля, "це безвідповідальний акт, що спрямований на загострення політичної кризи". "І однозначно сьогодні оголошено війну, яка не принесе перемоги жодній стороні", - додав він.
Депутат заявив, що фракція "Нашої України" залишає за собою право усякими діями відновити ту справедливість, яку визначив Шевченківський районний суд, яка висловлена в указі Президента".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...