Слухай онлайн
Cуспільство

Телефонний жартівник „замінував” „Арсен”

29 травня від невідомої особи за телефону „02” надійшло повідомлення про те, що в супермаркеті „Арсен”, який розташований на проспекті Червоної Калини, 60 закладено вибуховий пристрій, який має вибухнути о 12 год. 30 хв. Вимог, виконання яких могли б відвернути вибух, не висувалось. Про це повідомив прес-центр ГУ МНС України у Львівській області.
Відразу ж на місце події прибули основні підрозділи сил цивільної оборони міста, було виставлено охорону, обмежено доступ сторонніх осіб в приміщення супермаркету. З приміщень будівлі та прилеглої території евакуйовано 74 особи. Спеціалістами вибухово-технічної служби УМВС України у Львівській області за допомогою спеціально навченої собаки проведено обстеження приміщень супермаркету та  прилеглої території.
Пошукові роботи були завершені в 14 год. 15 хв. – вибухового пристрою не виявлено. Повідомлення про вибуховий пристрій не підтвердилось. На місце події виїжджало всього – 40 чол. та 11 од. техніки: ГУ МНС України в Львівській області – 11 чол., 2 од. техніки; МВС– 10 чол., 3 од. техніки; ВТВ УМВСУ– 3 чол., 1 од. техніки; СБУ– 1 чол. 1 од. техніки; МОЗ – 4 чол. 1 од. техніки, прокуратура -   1 чол.; інші служби – 9 чол., 2 од. техніки.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...