Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

Телеканал Інтер вимагатимуть позбавити ліцензії за новорічну трансляцію

Телеканал Інтер вимагатимуть позбавити ліцензії за новорічну трансляцію в якій виступали антиукраїнські "зірки" естради та посіпаки сепаратистів.

В мережі Facebook активно поширюється та набуває підтримки звернення Олексія Курінного до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, та членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів. В якому проситься дати оцінку та вжити заходів до телеканалу Інтер, який в новорічну ніч продемонстрував розважальну програму за участю антиукраїнських зірок естради які чітко висловлюють свою підтримку терористам ЛНР та ДНР, підтримують окупацію Росією Криму, та ведуть антиукраїнську пропаганду.


"ПОГОДЖЕНО З КОЛЕГАМИ ПО КОМІСІЇ З ФІЛЬМІВ ТА З ІНШИХ УКРАЇНОЦЕНТРИЧНИХ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

Сьогодні впродовж новорічної ночі на телеканалі Інтер - засилля виконавців, що різко засуджуються суспільством через підтримку ними війни та злочинних дій Росії. 

Серед одіозних виконавців - регіоналка Таїсія Повалій, лауреати російської музичної премії Потап і Настя, а також Ані Лорак, яка виступала у Москві одразу ж після сепаратиста Аксьонова. Виступали і відомі антиукраїнськими висловлюваннями Й. Кобзон, Валерія, Ю. Газманов, а також М. Басков, що закликав знищити збройно Майдан-2004.

Така інформаційна політика Інтера - сприяє російській пропаганді тож є неприйнятна для українського суспільства, З огляду на це, вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу Інтер - як такого, що в умовах війни працює на ворога."


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ