Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Телевізійний завод «Електрон» відтермінував виробництво DVD-програвачів

Телевізійний завод «Електрон» відтермінував  виробництво DVD-програвачів. Про це “Гал-info” повідомив Андрій Булат, менеджер з маркетингу і реклами заводу.

  За його словами, запуск виробництва DVD-програвачів є дуже складним, а також потрібно підготувати персонал, закупити відповідне обладнання,  яке є дуже дорогим,  тому на заводі відермінували виробництво. «DVD-програвачі – це нова техніка, і її не можна робити, не підготувавшись», - сказав Андрій Булат. 
Телевізійний завод виготовляє: кінескопні (традиційні) телевізори 15 моделей з діагоналями екрану 37 см, 54 см, 63 см та 72 см; та  рідкокристалічні (LCD) телевізори – одна модельна лінія з діагоналями екрану 51 см, 66 см, 81 см.
    ВАТ "Концерн Електрон" виробляє телевізійну техніку, телевізійні приймачі кольорового зображення.
     Акціонерами ВАТ “Концерн-Електрон” є як фізичні, так і юридичні особи. Державної частки у статутному фонді акціонерного товариства немає.
      В телевізорах „Електрон” закладено всі можливі функції таких класів телевізорів, зокрема: телетекст, стереозвук на низькій частоті, у великих моделях є звук NICAM (стереозвук з ефіру), є модель із сабвуфером, додаткові функції обмеження доступу („дитячий замок” та режим „готель”). В телевізорах є входи для підключення аналогових та цифрових джерел сигналу, до прикладу, DVD-плеєра, відеомагнітофона S-VHS, сателітної антени, декодера цифрового телебачення, ігрової приставки тощо. Телевізори захищені від коливань напруги від 100 до 280 вольт. Меню управління українсько мовою, а також на вибір ще 17 мов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...