Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Тернопільська міліція збирає анкетні дані на студентів-журналістів – «За Україну!»

Керівництво тернопільської міліції розповсюдило лист з вимогою надати списки студентів першого курсу філологічного факультету, за напрямом підготовки «журналістика». В тексті листа міліціонери вимагають надати повні анкетні данні студентів та номери мобільних телефонів. Інформацію правоохоронці вимагають надати у найкоротший термін. Про це повідомив депутат від партії «За Україну!» в Тернопільській обласній раді Степан Барна.

За словами Степана Барни, відповідний лист надійшов ректору Тернопільського національного університету імені В.Гнатюка Володимиру Кравцю.

«Ми будемо вимагати звіту керівництва тернопільської міліції на сесії бласної ради у зв’язку із цим фактом», - зазначив він.

«Нас дивують незрозумілі дії міліції, – каже представник партії «За    Україну!», депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна. – Щодня в країні безневинних хлопців та дівчат звинувачують у тероризмі, з вікон правоохоронних будівель «ненароком» випадають люди, а якщо прогнозовані студентські масові протести проти законопроекту «Про вищу освіту» стануть реальністю – ми побоюємося за молодь, зокрема, за майбутніх тернопільських журналістів, аби і їх у чомусь не звинуватили.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ