Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Терорист Захарченко розповів про своє "бачення" Мінських угод

Ватажок бойовиків Олександр Захарченко вважає, що ведення бою за всю Донецьку область відповідає Мінським угодам.

Про таку розмову з Захарченком розповів "Українській правді" командир групи українських офіцерів у Спільному координаційному центрі з контролю за припиненням вогню Петро Канонік.

"Сьогодні була чергова спроба штурму аеропорту. Вона провалилася, хоча схоже, що щось вони могли відбити, але зараз бій триває. Нас туди не допустили, виходить, наші хлопці борються", - розповів він.

"Дійшло до того, що Захарченко грудьми кидався на нашого полковника, тому що не вийшло ж так, як він хотів (раніше Захарченко оголосив, що аеропорт буде взятий за 30 хвилин – ред.). Тепер він викручується", - розповів Канонік.

"Учора в нас була спроба з'їздити в аеропорт. Але вони інтенсивно обстрілювали. Сьогодні ми під'їхали дуже близько. Захарченко бігав з автоматом. Я йому пропонував сісти за стіл переговорів. Він відмовився. Я запитав: "Так що на Мінські угоди ви вже наплювали?" Він каже: "Чому? Ми їх будемо виконувати, але ми йдемо на захід відвойовувати свої території", - процитував розмову із Захарченком Канонік.

За його словами, станом на 18:47 бої в Донецькому аеропорту тривають.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ