Слухай онлайн
Економіка

ТК „Інтермаркет” завершується будівництво найбільшого торгового центру Західної України в Івано-Франківську

ТК „Інтермаркет” завершується будівництво найбільшого торгового центру Західної України в Івано-Франківську. Площа торгового центру „Арсен” - 15 тисяч кв.м. На половині площі буде розташований супермаркет „Арсен”, решту плоші  - займуть бутіки від найвідоміших торгових мереж  побутової техніки, молодіжного одягу, парфумерії , дитячих товарів та ін. Про це „Гал-info” повідомила pr-менеджер ТК „Інтермаркет” Оксана Гальчинська
 Асортимент товарів у супермаркеті налічуватиме понад 30 тис. найменувань. У будівництві „Арсену” використовуються  нові технології, нестандартні дизайнерські рішення та  найкращі матеріали для оздоблення і освітлення. Під площу для  закладів харчування та кафетеріїв відведено понад 330 кв.м. Також, ТК „Інтермаркет” за власний кошт будує дорогу, яка пришвидчуватиме сполучення мікрорайону Софіївка з центром міста. Завдяки побудові комплексу у Івано-Франківську буде утворено понад 450 робочих місць.
У  планах Торгової Компанії „Інтермаркет” на найближчі три роки - вихід на нові ринки (київський, обласних центрів південної та центральної України). Зокрема, заплановано будівництво трьох торгових (торгово-розважальних) комплексів, 15 супермаркетів „Арсен”, 60 дисконтних магазинів „Барвінок”. Запланований обсяг інвестицій - 300 мільйонів доларів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...