Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Торгова Компанія «Інтермаркет» здійснила перший купонний платіж по облігаціях серії «С»

«Торгова Компанія «Інтермаркет» виплатила інвесторам 966 тис. грн доходу за перший купонний період по облігаціях серії «С». Доходи від облігацій, які випущені в обіг у бездокументарній формі номіналом 1000 гривень, виплачуються поквартально. Емісія серії «С» на суму 25 млн грн стартувала 15 жовтня 2005 року. Розміщення цінних паперів завершилося 28 листопада 2005 р. Про це повідомили у прес-службі компанії «Оптіма-Інвест».
Емітент виплатив на одну облігацію 38,64 грн з розрахунку 15,5% річних. Андерайтером випуску виступив ВАТ «Укрексімбанк». Організувала емісію компанія «Оптіма-Інвест».
Рейтинг емісій облігацій серій «В» і «С» на загальну суму 50 млн грн – «uaBBB» згідно з національною рейтинговою шкалою РА «Кредит-Рейтинг». Крім того, Компанія «Інтермаркет» успішно обслуговує облігаційну позику серії «А» на суму 10 млн грн.
ТзОВ «Торгова Компанія «Інтермаркет» заснована у 1992 році. Один з найпотужніших операторів гуртової та роздрібної торгівлі України (24 об’єкти торгівлі, близько двох тисяч робочих місць з середньою з/п 1000 грн). Компанії належить мережа супермаркетів «Арсен» (3 об’єкти), дисконтних магазинів «Барвінок» (17 об’єктів), магазинів самообслуговування «Інтермаркет», а також дві гуртівні (cash&carry) та власний логістичний центр площею 10 000 м. кв. На сьогоднішній день продовжується розширення торгівельних мереж «Арсен» та «Барвінок».
Один з лідерів облігаційного ринку України компанія «Оптіма-Інвест» разом з КУА «Оптіма-Капітал» входить у Групу Компаній «Оптіма».
«Оптіма-Інвест» організувала емісію облігацій ТК «Інтермаркет» (10 млн грн), ТзОВ «УкрТехноФос» (5 млн грн), ТзОВ «Перша Приватна Броварня «Для людей – як для себе» (10 млн грн), ТзОВ «Видавництво «Школярик» (4 417 тис. грн); продовжується розміщення позики ТК «Інтермаркет» (50 млн грн) а також випусків ТзОВ «Черкаська птахофабрика» (15 млн грн) та ЗАТ «Галнафтохім» (5 млн грн)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ