Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Торік аграрії Львівщини отримали майже 4 млн грн грантів від Данії

Торік данський проект міжнародної технічної допомоги «Надання послуг з управління двома ланцюгами доданої вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») затвердив гранти для аграрних підприємств Львівської області на загальну суму 3 973 186 грн. Про це повідомила прес-служба проекту.

Гранти отримали два види підприємств: молочні та фруктово-овочеві. У молочному секторі загальна сума грантів становить 2 973 360 грн, відповідно, у фруктово-овочевому – 999 827 грн. Станом на кінець року, 95% затверджених грантів для аграріїв фруктово-овочевого сектору реалізовано, підприємці, котрі працюють у молочному секторі реалізували – 81% отриманих грантів. У загальному ж зі всіх затверджених грантів у минулому році вже реалізовано 85%.

Керівник відділу фінансів та моніторингу проекту «Агро-Львів» Григорій Федак розповів: «Різниця у сумах грантових коштів для молочного і фруктово-овочевого сектора – це наслідок пріоритету роботи проекту на молочний сектор. Оскільки у попередні роки проект видав більше грантів агропідприємствам, котрі займаються фруктами та овочами, ми прийняли рішення закцентувати роботу на збільшенні додаткової вартості у молочному секторі, натомість у фруктово-овочевому приділили більше уваги маркетингу, пакуванню, сортуванню продукції».

Довідка.

«Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» - проект орієнтований на виробників та переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Королівства Данія та Міністерство закордонних справ Данії.

Мета проекту – збільшити продуктивність та прибутковість у сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення – молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. – грудень 2013 р.

Проект складається з кількох компонентів:

•«Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;

•«Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;

•«Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.

•«Покращення доступу до фінансів». Робота з фінансово-кредитними установами та сільгоспвиробниками – потенційними отримувачами кредитних коштів, спрямована на вдосконалення існуючих та впровадження нових процедур фінансування сільського господарства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ