Слухай онлайн
Надзвичайні події

Торік на дорогах Львівщини сталося 1822 ДТП, в яких загинуло 245 осіб

Торік на Львівщині сталося 1822 аварії, в яких загинуло 245 осіб. З них – 41 дитина. Для прикладу у 2014 році трапилося 1685 ДТП. У них загинуло 254 особи, серед яких – 3 дітей. Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Андрій Умрихін.

"Зазвичай люди, а особливо діти, потрапляють під колеса автомобілів через перехід дороги у незазначених для цього місцях, - повідомив Андрій Умрихін. - Найбільша кількість аварій припала на літні місяці. Діти у період канікул не надто зважають на правила дорожнього руху для пішоходів. Особливо невтішна ситуація у сільській місцевості. Також причиною збільшення кількості ДТП є  покращення стану доріг та збільшення швидкості руху транспортних засобів".

Таким чином у 2015 році при зменшенні кількості загиблих у ДТП  на Львівщині водночас збільшилось число дітей, котрі загинули під колесами автомобілів.

У зв'язку із такою ситуацією голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив директору департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександрі Небожук провести роз'яснювальну роботу у школах та дитячих садках щодо правил поведінки на дорогах. Зокрема розробити спеціальну профілактичну програму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ