Слухай онлайн
Кримінал

Торік на Волині затримали шістьох посадовці за хабар

Торік у Волинській області затримали шістьох посадовців під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 12 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури у Волинській області.

Затримали посадовців у ході реалізації матеріалів оперативного обліку на підставі проведених негласних розшукових слідчих дій у рамках кримінального провадження, яке органами прокуратури було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 грудня 2014 року.

Серед затриманих – керівник підрозділу, двоє головних спеціалістів, один провідний спеціаліст і двоє інспекторів державного підприємства «Документ». Їхня злочинна діяльність документувалася тривалий час із застосуванням оперативно-технічних засобів, тому практично визначена роль кожної особи. Можна говорити про стійку організовану злочинну групу. Загалом зафіксовано близько трьохсот епізодів вимагання та отримання за всіма напрямками службової діяльності хабарів на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Денний «заробіток» спритників становив 5-10 тисяч гривень.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження розпочате за ч. 3 ст. 368 ККУ. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ