Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Торік за житловими субсидіями звернулися 26 тис. львів’ян

Впродовж 12 місяців 2012 року за цим видом допомоги звернулось 26,17 тис. львів’ян, з яких призначено субсидій 25,39 тис. сімей, що становить 97% призначень. Загалом,же станом на 1 січня 2013 року державні житлові субсидії отримували 14,19 тис. львівських сімей, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Такий високий відсоток призначень свідчить про явну поінформованість мешканців про умови призначення державних житлових субсидій, тобто, які для цього потрібні документи, хто може претендувати на цей вид соціальної допомоги та куди потрібно звертатись», - каже начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міської ради Леся Дронь.

Нагадаємо, державна житлова субсидія призначається громадянам з місяця їх звернення із заявою, терміном на 6 місяців. Після закінчення терміну призначення, мешканці повинні підтвердити своє право на житлову субсидію, для цього їм потрібно звернутись у «єдину приймальню» районного відділу соціального захисту, з відповідним пакетом документів.

Для зручності львів’ян, економії їх часу та оперативності обслуговування, в управлінні соціального захисту діють послуги можливості запису на прийом по телефону та інтернету. Для цього львів’янам слід попередньо зателефонувати у районний відділ соціального захисту й записатись на прийом, або зайти на сайт управління «Львів соціальний» і записатись в режимі он-лайн. Прийом мешканців за попереднім записом здійснюється щовівторка та щочетверга.

Сьогодні всі «єдині приймальні» районних відділів соціального захисту працюють без обідньої перерви і за розширеним графіком: з понеділка до четверга з 08:00 год. до 19:00 год., в п’ятницю з 09:00 год. до 16:45 год.

Більше інформації про соціальний захист у Львові на сайті управління соціального захисту «Львів соціальний»: http://lvivsocialnyj.city-adm.lviv.ua/.

Телефони для попереднього запису на прийом

у районний відділ соціального захисту:

Галицький відділ:тел.:235-80-83(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський відділ:тел.:235-71-62(вул. Театральна, 10)

Залізничний відділ:тел.:295-82-28(вул. Виговського, 34)

Франківський відділ:тел.:237-50-81(вул. Ген. Чупринки, 85)

Шевченківський відділ:тел.:252-28-40(вул. Липинського, 11)

Сихівський відділ:тел.:254-64-80(просп. Червоної Калини, 66)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ