Слухай онлайн
Політика

Трач вважає, що проблему кордону треба вирішувати цивілізовано, а не заробляти на ній політичні дивіденди

Міська фракція „Наша Україна” вважає недоречним влаштовувати акції протесту, коли йдеться про вирішення проблеми на українсько-польських перетинах кордону. Таку думку в коментарі „Гал-info” висловив голова фракції „Наша України” у Львівській міській раді Василь Трач.
 „Ми проти таких конфліктних речей, в яких простежується намагання заробити політичну вигоду, – повідомив Трач. – Я противник цього. І якщо виникла подібна проблема, її потрібно вирішувати цивілізовано”.
На думку Трача, зараз важливіше усвідомлення того, що Польща увійшла у Європейське співтовариство, а тому „біганини на кордоні вже не буде”. „Українцям потрібно розуміти, що зі своїм входом до ЄС, Польща повинна підпорядковуватися європейським стандартам”, – каже Трач, зауважуючи, що у свою чергу поляки повинні розуміти, що Україна перестане бути країною, куди можна їздити за дешевими цигарками і пальним.
„На цьому усвідомленні двох сторін потрібно будувати подальші стосунки між двома країнами. Неправильно організовувати пікети, потрібно підписати угоду між Польщею і Україною, в якій буде чітко прописана наша позиція. Цю проблему потрібно вирішувати цивілізовано, в цьому впевнена і наша партія, і наша фракція”, – переконує Трач.
Нагадаємо, сьогодні голова політради ЛОО ГП „Пора”, секретар ЛМР Володимир Квурт на прес-конференції у Львові повідомив про те, що партія «Наша Україна» готова приєднатися до акцій протесту на українсько-польських перетинах кордону. „Вчора ввечері мені зателефонували представники «Нашої України» і сказали, що вони готові приєднатися до акцій протесту на українсько-польських митних переходах. Я радий від того, що й інші політичні сили, крім нашої, готові приєднатися до акцій протесту», — сказав Квурт. Водночас він не уточнив, хто саме із представників «Нашої України» телефонував йому і яка організація «Нашої України» готова пікетувати митні переходи.
Раніше, 11-12 січня, на пунктах перетину кордону з Польщею у Львівській області відбувалися масові пікети мешканців прикордонних сіл за участю партійців „Пори”, котрі вимагали спрощення процедури перетину кордону при видачі шенгенських віз, що значно ускладнилась при вступі Польщі до Шенгенської зони з 1 січня 2008 року. Учора, 15 січня, мешканці прикордонної зони та пористи влаштували масовий пікет під Генконсульством РП у Львові.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ