Слухай онлайн
Здоров'я  |  Спорт

Тренери ФК "Рух" організовано вакцинувалися від ковіду

Фото: ФК
Фото: ФК "Рух"
Фото: ФК
Фото: ФК "Рух"
1/2
На Академії футболу лікарі Львівського центру легеневого здоров’я провели щеплення від COVID-19. Це спільна акція футбольного клубу "Рух" та Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомили 7 вересня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Першу дозу вакцини Pfizer отримали тренери Академії, працівники клубу та їхні родичі. Загалом - 24 особи.

Як зазначив один із тренерів Академії ФК "Рух" Роман Наконечний, вкрай важливим є вакцинуватися від коронавірусу, адже дитячі тренери відповідають не лише за власне здоров’я, а й за здорв’я своїх вихованців.

"Ми не повинні наражати дітей на небезпеку. В першу чергу, тренери повинні отримати щеплення, аби зменшити ризик захворювання юних футболістів", - додав Роман Наконечний.

Вакцинація пройшла під наглядом лікарів Центру легеневого здоров’я. За словами медиків, динаміка росту захворювань на коронавірус стрімко росте вгору, тож вакцинуватися від COVID-19 зараз потрібно обов’язково. 

"Захворюваність останнім часом різко зростає. Вражених осіб на COVID-19 є дуже багато. Як ніколи, вакцинація є актуальною. Потрібно розуміти, що загострення на Львівщині є вже. Така група людей, як тренери, педагоги, вихователі тощо є пріоритетною для вакцинації. Вони зобов’язані бути вакцинованими, аби не наражати на ризики дітей. Цей штам коронавірусу, який наступає зараз, вражає і дітей в тому числі. Ми не можемо передбачити, яка ситуація буде завтра", - розповіла Галина Іршак, лікар-фтизіатр Центру легеневого здоров’я.

Зазначимо, ФК "Рух"  — український футбольний клуб, що представляє місто Львів. У сезоні 2021/22 грає в Українській прем'єр-лізі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ