Слухай онлайн
Політика

Трускавець і Дрогобич залишиться без сміттєзвалищ, якщо не візьмуть дольової участі у облаштуванні сміттєзвалищ у селі Брониця та Станеля

Трускавець і Дрогобич залишиться без сміттєзвалищ, якщо не візьмуть дольової участі у облаштуванні сміттєзвалищ у селі Брониця та Станеля. Про це «Гал-info» повідомив голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Кравець.
За його словами, Дрогобицькою РДА до сільських рад села Брониця та Станеля скеровані листи з проханням в тижневий термін провести сесію сільських рад, де обговорити питання продовження договорів експлуатації полігонів твердих побутових відходів, де в першому питанні будуть розглядатися умови неможливості функціонування смітєзвалища та умови дольової  участі Трускавця та Дрогобича у облаштуванні сміттєзвалищ у селі Брониця та Станеля. «Якщо самоврядні громади міст Дрогобича та Трускавця не погодяться взяти дольову участі у облаштуванні сміттєзвалищ, то залишаться без них» - сказав  Михайло Кравець.
Нагадаємо, з 1 вересня закінчився термін функціонування полігону твердих побутових відходів у с. Брониця, яке обслуговує місто Дрогобич. Так само 22 жовтня закінчується контракт між Трускавцем та селом Станеля, де знаходиться сміттєзвалище міста Трускавця.
У Дрогобичі, включно із Стебником проживає 100 тисяч мешканців, у Трускавці – 22 тисячі мешканців.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");