Слухай онлайн
Cуспільство

Три села на Львівщині можуть залишитись без транспортного сполучення через жахливий стан дороги

Як повідомили кореспондентам Гал-інфо мешканці сіл Нове Село, Кошелів та Стронятин, що в Жовківському районі Львівщини, через жахливий стан дороги, яка сполучає їх села з обласним та районним центрами, невдовзі вони можуть залишитись взагалі без транспортного сполучення.

Як зазначають мешканці, водії рейсових автобусів вже неодноразово наголошували, що невдовзі можуть припинити рух до даних сіл, адже місцями дорога стає взагалі непроїзною і руйнує підвіску транспорту. Так само можуть відмовитись від доставки товарів в продовольчі магазини і постачальники.

"Ця дорога не є наскрізна і веде лише до трьох сіл, в 2019 році до президентських виборів адміністрація зробила частину дороги, але потім змінилась влада і за наші села всі забули. 3 кілометри дороги приходиться їхати хвилин 20-30, а після дощу це ще важче. Якщо станеться якась біда, то в наші села ні швидка ні пожежна допомога не доїде, але схоже, що це нікого не турбує. Напевно тому, що в нас мало виборців, і ми не цікаві новій владі", - розповів в коментарі Гал-інфо пан Іван.

Як зазначають співрозмовники, якщо припиниться транспортне сполучення з селами, то мешканці готові до рішучих дій з перекриттям міжнародної дороги, яка йде поруч, і на яку гроші завжди виділяють.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ