Слухай онлайн
Cуспільство

Триває набір у Патрульну поліцію Львова

11 липня стартував набір в Управління патрульної поліції Львова. Усього відкрито 384 вакансії інспектора патрульної поліції. Орієнтовно вже у грудні на вулицях Львова кількість тих, хто охороняє громадський порядок, збільшиться.

Заяви на участь у конкурсі приймаються на офіційному сайті патрульної поліції за посиланням.

Конкурс складається із декількох етапів: подання заяви та необхідних документів, тестування, яке складається із трьох видів тестів (тест на логічне мислення, тест загальних навичків та тест із загального законодавства), медичне обстеження, перевірка фізичної підготовки та співбесіда з поліцейською комісією.

Набір спричинений тим, що станом на сьогодні кількість патрульних у Львові та області є дуже малою.

Набір в Управління патрульної поліції Львова триватиме місяць, відповідно, до 11 серпня. Навчання та підготовка триватимуть близько 4 місяців. Орієнтовно у грудні 384 нових патрульних приймуть присягу та розпочнуть свою роботу.

Майбутні патрульні зароблятимуть мінімум 8 000 гривень, їх очікує  професійне навчання за міжнародними стандартами, а також кар’єрний ріст.

Окрім того, відпустку оплачуватимуть у повному обсязі, яка триватиме від 30 днів. Передбачене безкоштовне обслуговування поліцейського та членів його сім'ї у закладах охорони здоров'я системи МВС, компенсація 75% вартості курортного лікування чи відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім'ї. Гарантовано фінансову допомогу у випадку отримання травм під час несення служби, а також можливість отримати профільну освіту у ВНЗ системи МВС.

Відзначимо, що за майже три роки роботи Управління патрульної поліції у Львові із лав поліцейських звільнились чи були звільнені 75 патрульних. Станом на сьогодні в Управлінні працює 785 поліцейських.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України;

вік від 20 до 35 років;

повна загальна середня або вища освіта (вища освіта не є обов'язковою)

наявність посвідчення водія категорії В;

готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Отримати детальну інформацію про конкурсний відбір до патрульної поліції можна за телефоном (044-390-65-00).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ