Слухай онлайн
Економіка

Триває "велике будівництво" школи у селі Піща на Волині

Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
1/3
В рамках програми Президента України "Велике будівництво" у селі Піща Ковельського району будується новий навчальний заклад, загальною площею 2235,9 м². Про це повідомили 24 березня Гал-інфо у пресслужбі Волинської ОДА.

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень.

Будувати школу почали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму "Велике будівництво". У 2021 році цей об’єкт увійшов, як перехідний у перелік проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершенні, а школярі зможуть отримувати знання у нових просторих та комфортних класах.

Попри карантинні обмеження, які діють на Волині з березня 2020 року, усі будівельні роботи здійснюються у повному обсязі.

Наразі у новозбудованому приміщенні школи тривають внутрішні будівельні роботи, встановлюється сучасна система опалення, здійснюються зовнішні фасадні роботи.

Окрім цього, з ініціативи Мінрегіону та Міністерства освіти і науки України в навчальному закладі будуть дотримані усі умови інклюзії та створенні умови для надання якісних освітніх послуг.

В результаті будівництва нової школи з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, актова зала для занять художньою самодіяльністю, бібліотека та приміщення їдальні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ