Центр досліджень визвольного руху презентує книгу Володимира Вятровича Ставлення ОУН до євреїв формування позиції на тлі катастрофи
Слухай онлайн
Cуспільство

Центр досліджень визвольного руху презентує книгу Володимира В’ятровича «Ставлення ОУН до євреїв: формування позиції на тлі катастрофи»

У рамках ХІІІ Форуму видавців у Львові Центр досліджень визвольного руху презентуватиме книгу Володимира В’ятровича «Ставлення ОУН до євреїв: формування позиції на тлі катастрофи» - повідомили „Гал-іnfо” у Центрі Досліджень визвольного руху.
«Питання місця і ролі Організації Українських Націоналістів в українському визвольному русі досі залишається одним із найбільш дискусійних в історіографії. Важливим аспектом цієї проблеми є ставлення ОУН до євреїв, що досі не знаходило належноговисвітлення у працях істориків. Пропонована увазі читачів робота є чи не першою, де головним об’єктом дослідження обрано саме формування позиції українських націоналістів щодо єврейського населення протягом 1920-1950 років. Опираючись на багатий джерельний матеріал, зокрема документи ОУН та УПА, які вперше вводяться в науковий обіг, автор переконливо спростовує численні стереотипи, що побутують в історіографії та суспільній свідомості», - зазначають видавці.
На презентації будуть також представлені інші нові видання Центру досліджень визвольного руху та Коломийської друкарні імені Романа Шухевича.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...