Центр Львова рятуватимуть від пластикових вікон якщо будуть гроші
Слухай онлайн
Cуспільство

Центр Львова рятуватимуть від пластикових вікон, якщо будуть гроші

Львівська міська рада цього року планує частково фінансувати заміну вікон у старій частині міста. Таким чином у місті хочуть покращити зовнішній вигляд фасадів старих будинків, адже сьогодні самовільне встановлення пластикових, а не дерев’яних вікон в будинках-пам’ятках – це норма. Про це сьогодні, 9 березня, повідомив журналістам голова міста Львова Андрій Садовий.

  

За його словами, сьогодні є кілька судових позовів до мешканців, які самовільно встановили пластикові вікна, адже це псує загальний вигляд будівель у центральній частині міста.

 

«Якщо мешканці будинку у центрі міста хочуть змінити вікна, то вони можуть звернутись до нас, і ми частково профінансуємо заміну. До прикладу, якщо мешканці за свій кошт міняє два вікна, то ще два міняємо ми», – пояснив Андрій Садовий.

 

Також голова Львова зазначив, що всі випадки замін вікон є індивідуальними, тому потрібно розуміти, що можливо, якщо рами в доброму стані, то краще зробити реконструкцію, як з брамами, адже це набагато естетичніше.

 

Скільки коштів на це піде – наразі невідомо, адже як пояснив Андрій Садовий, ще невідомо, яким буде бюджет міста на 2010 рік.                 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...