Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Центральну Україну закликали повстати проти міністра Табачника

Ми не можемо обмежуватися заявами облрад тільки Західної України. Власне, щоб не виглядало, що це питання цікавить лише Західну Україну, я звернувся до низки обласних рад Центральної України, де є більшість від демократичних сил, з проханням висловити свою позицію, – заявив у своєму виступі нардеп В.Кириленко, який бере участь у позачерговій сесії Львівської обласної ради проти міністра освіти та науки Д. Табачника, яка триває у цей час.

 

 «Питання звільнення Дмитра Табачника – це питання нацбезпеки. Це не просто публіцист, це людина, яка робить заклики щодо розподілу України», – зазначив В.Кириленко. 

 

В.Кириленко наголосив, що Табачнику не подобається реформа Вакарчука, бо вона передбачає складання тестів обов’язково українською мовою, тобто, українська утверджується серед молоді, а цього Табачник, мовляв, не може пережити. При цьому В.Кириленко назвав Семиноженка і Табачника «хунтою».

 

«Ми не можемо обмежуватися заявами облрад тільки Західної України. Власне, щоб не виглядало, що це питання цікавить лише Західну Україну, я звернувся до низки обласних рад Центральної України, де є більшість від демократичних сил, з проханням висловити свою позицію

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...