Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Цілодобова львівська вода може стати «золотою»

«Львівводоканал» може підняти тарифи на послуги водопостачання, адже зросли тарифи на інші послуги, зокрема електроенергію. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомив під час прес-конференції директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський.

 

За словами Заплатинського, після переходу міста на цілодобове постачання води,  підприємство використовує на 500 тис. кВ/год більше електроенергії. До прикладу, за січень «Львівводоканал» заплатив за електроенергію близько 8 млн. гривень, тоді як в грудні ця цифра становила близько 7 млн. гривень.

 

Щоб не піднімати тариф, мешканці повинні сплачувати 100% за використану воду, каже директор. Адже, крім збільшення видатків після впровадження у місті цілодобового постачання, оплата від мешканців минулого місяця становила на 700-800 тисяч гривень менше. Зокрема, як зазначив Заплатинський, станом на п’ятницю, 19 лютого, мешканцями сплачено лише 45% нарахованих коштів.

 

«Розрахунок на тариф проводили у грудні, а тоді тариф на електроенергію був інший. З того часу тарифи на енергоносії для «Львівводоканалу» зросли на 10%. І лише завдяки встановленню нового енергоощадного обладнання вдалось уникнути стрімкого зростання обсягів споживання електроенергії», - додав Мирослав Заплатинський.

 

За його словами, невідомо, коли підніматимуть тариф, але те, що він зросте – факт. «Для підприємства найкраще, щоб тариф підняли якнайшвидше, але чим пізніше його приймуть, тим точнішим він буде, бо ростуть ціни на всі послуги, і це потрібно враховувати», - сказав він. .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");