Слухай онлайн
Cуспільство

Цілодобове водопостачання Львова, яке 29 грудня з помпою відкрила Тимошенко, на Різдво скасували

Цілодобове водопостачання Львова, яке 30 грудня з помпою відкрили Тимошенко та міський голова Садовий, на Різдво скасували. Зокрема, у Сихові вода знову подається за годинами. Про це Гал-інфо повідомили мешканці вул. Хуторівка.

 

Додамо, що кілька місяців тому Кабмін виділив Львову 190 млн грн на розв’язання проблеми цілодобового водопостачання - відповідно до угоди про регіональний розвиток. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв впоратися до Нового року. Через гострий брак часу роботи велися мало не цілодобово

При цьому 30 листопада директор МКП „Львівводоканал” Мирослав Заплатинський зазначив, що цілодобового водопостачання місто не зможе отримати протягом наступних трьох років як мінімум.

 „Точну дату початку цілодобового постачання води сказати не можу. Води не буде цілодобово ні наступного року, ні через два – тут є правові, економічні та інші аспекти, за які міська рада відповідати не зможе. При існуючій 6-зонній системі водопостачання ми не можемо швидко покращувати якість. Для початку потрібно сформувати 13 зон водопостачання, тоді ми зможемо швидко реагувати і розподіляти потоки, а надлишок води скеровувати з однієї зони до іншої, де буде більша потреба, і тим самим покращимо якість водопостачання. Окрім того, міжнародним фінансовим аудитом в рамках євроазіатського водного співробітництва було подано висновки, згідно з якими для приведення системи водопостачання міста в належний стан потрібно близько 350 млн доларів”, – сказав Мирослав Заплатинський.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ