Слухай онлайн
Cуспільство

Цілодобовий патруль контролюватиме стихійну торгівлю біля Стрийського ринку

Відтепер працівники Галицького райвідділу міліції будуть цілодобово патрулювати біля Стрийського ринку, щоб не допустити стихійної торгівлі на тротуарах. Про це “Гал-info” повідомила прес-служба Львівської міської ради.
 Також сьогодні працівники відділу соціально-економічного розвитку Галицької адміністрації спільно з райвідділом міліції проведуть черговий рейд, метою якого буде впорядкування стихійної торгівлі навколо Стрийського ринку.
Днями відбувся перший етап ліквідації вуличної торгівлі біля Стрийського ринку. Було вилучено ятки, столи та інші засоби для торгівлі, що розміщені на тротуарі біля проїжджої частини без жодних дозволів. Як розповів начальник відділу соціально-економічного розвитку Юрій Юрків, з власниками ринку було проведено нараду і попереджено про вжиття жорстких заходів щодо несанкціонованої торгівлі. Питання вуличної торгівлі біля Стрийського ринку залишається на контролі.
У районній адміністрації пояснюють, що проблема стихійної торгівлі полягає в тому, що продавці продукції свідомо відмовляються працювати на ринку, де є вільні місця. „Відтепер працівники райвідділу будуть цілодобово патрулювати біля ринку, щоби принаймні на тротуарі більше не було несанкціонованих яток”, – зазначив Юрій Юрків.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ