Цього тижня Рада зможе повернути школам десятирічку
Слухай онлайн
Cуспільство

Цього тижня Рада зможе повернути школам «десятирічку»

Верховна Рада України на наступному пленарному тижні розгляне законопроект, який передбачає повернення до 10-літній школі. Таке рішення було прийнято сьогодні на Погоджувальній раді парламенту, повідомили в прес-службі голови Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Анатолія Гриценка, який і вніс на розгляд парламенту відповідний документ.

Як підкреслив депутат у своєму виступі на засіданні Погоджувальної ради, «цей закон потрібно прийняти невідкладно, тим більше, що це - вимога часу, і ідею цього законопроекту підтримує як суспільство, так і просвітницька середовище».

А. Гриценко звернув увагу на те, що більшість кандидатів на пост Президента України під час виборчої кампанії підтримали пропозицію про повернення «десятирічки» до школи. У тому числі - і Віктор Янукович, який з високою ймовірністю буде оголошений наступним Президентом України, сказав політик.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо введення десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти» № 5252 був зареєстрований А. Гриценко у ВР 21 жовтня 2009 року, передає Обком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...