Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Цьогоріч на Львівщині прокладено близько 200 км підвідних газопроводів високого та середнього тиску

У 2006 році на виконання програми розвитку регіонів НАК «Нафтогаз України» у Львівській області прокладено близько 200 км підвідних газопроводів високого та середнього тиску. Це надасть можливість газифікувати біля 60 сіл Львівщини. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ВАТ „Львівгаз”.
30 жовтня відбудеться запалення першого символічного газового факела – у селі Кунин Жовківського району Львівської області. Газопровід високого тиску від ГРС Добросин до сіл Кунин та Хитрейка має довжину 8,8 км і надає можливість газифікувати біля 430 сільських будинків.
Частину робіт з прокладання підвідного газопроводу до цих сіл виконувало Жовківське управління експлуатації газового господарства – філія ВАТ «Львівгаз».
До кінця цього року блакитний вогник запалять ще у п’яти селах Буського району, двадцяти селах Золочівського району, десяти – Мостиського, семи – Старосамбірського, у чотирьох селах Стрийського та чотирьох Яворівського районів, трьох – Сокальського, у с. Путятичі Городоцького району та с. Радванці – Радехівського.
Жовківське УЕГГ обслуговує біля 12,5 тисяч абонентів.
Газифікація району розпочалася у 1985 році з прокладання гілки від Кам’янко-Бузького газопроводу.
На сьогодні 30% мешканців Жовківського району користується у побуті природним газом.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ