Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Цьогоріч на Святі Пампуха з’їли близько 55 тис. пампушків

Львів вже всьоме відзначив Свято Пампуха. Щороку захід відвідує понад 100 тисяч львів’ян та гостей міста. За три дні відвідувачі Свята подужали аж близько 55 тис. пампушків, побачили понад 20 виступів вертепів та обрали найкращого з них. Окрім цього на Святі Пампуха визначили найкращу господиню, найшвидшого пампухоїда, найкапоснішого чортика та наймилішого ангела, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Свято Пампуха зібрало на сцені кращі вертепи Львова, які представили свої вистави та колядки, прославляючи народження Христа. Цьогоріч звання кращого вертепу 2014 року здобув вертеп «Сяйво Різдвяної ночі».

Наймилішим ангелом глядачі Свята обрали Оленку Стець з вертепу «Між небом і землею». А найшвидшим пампухоїдом виявився Олег Конюх, який найшвидшез'їв три пампухи вагою по 100 грам кожен.

Улюбленцем відвідувачів Свята Пампуха та найкапоснішим чортиком став Ілля Чазов із «Львівської Різдвяної пошти». Його оригінальний костюм та хороші акторські здібності, які в героя від природи, справили неабияке враження.

Зазначимо, «Львівській Різдвяній пошті» цього року вдалось відправити понад 2 тис. різдвяних листівок із побажаннями «Веселого Різдва!» у різні куточки світу.

Змагатися за звання найкращої господині на Свято Пампуха зголосилося аж 10 жінок, а це найбільша кількість учасниць за історію проведення свята.Найкращою господинею 2014 року стала Юлія Кудлата. Господиня, на думку журі, приготувала найсмачніші пампушки, вони були традиційніз ружою і маком, розкрила секрет приготування та представила їх в автентичному посуді, що було умовою конкурсу.

Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком, шоколадом, солодкою поливкою – всі ці види пампушків і навіть більше гості свята куштувати у «Пампуховій Хаті», що діяла впродовж свята. Найчастіше відвідувачі солодкої хатини замовляли пампушки з кольоровою поливкою, власноруч наносили на них малюнки та символіку України та ЄС.

З року в рік Свято Пампуха показує, яким веселим та колоритним є Різдво у Львові. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ