Слухай онлайн
Політика

Тимошенко може закликати до громадянської непокори - експерт

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко після другого туру президентських виборів ніде публічно не з'являється. За останні три дні вона кілька разів мала виступити зі зверненням до українців, однак переносила та скасовувала його. Навіть відмінила засідання уряду, яке проводить щосереди. “Засідання і не планувалося”, - сказали Gazeta.ua у прес-службі уряду.

 

Однак відомо, що пізно ввечері у понеділок Тимошенко збирала свою фракцію. Нібито тримала себе в руках.

 

“Я ніколи не визнаю легітимність президента Віктора Януковича з такими виборами”, - говорила вона своїм однопартійцям.

 

Закликала оскаржувати результати виборів у судах та зробити все можливе для проведення третього туру президентських виборів.

 

Також відомо, що у вівторок вранці Тимошенко проводила переговори із Сергієм Тігіпком. Однак обоє не зізнаються, про що йшлося.

 

“Юлія Володимирівну ви побачите завтра, - каже міністр Кабміну Петро Крупко. - Вона о 10 ранку проводитиме засідання уряду. Зараз вона працює. Що ви турбуєтеся? Вона ніде не з'являється, бо завершилася непроста виборча кампанія і ми очікуємо офіційних результатів від Центрвиборчкому”.

 

Політолог Кость Бондаренко вважає, що Тимошенко не сховалася, а готує план дій та проводить наради зі своїм оточенням.

 

“Коли буде оголошено кінцевий результат виборів Центрвиборчкомом і тільки після того зробить якусь заяву. Тимошенко скоріше за все зробить заклик до акції громадянської непокори – різноманітні страйкові акції та акції, коли люди відмовлятимуться виконувати вказівки нової адміністрації. Другий момент – через суди вона покаже, що не все так чесно і прозоро, як визнали офіційні закордонні спостерігачі й у ЦВК. А вже після цього Тимошенко перейде в жорстку опозицію”, - розповів експерт.

 

Gazeta.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ