Слухай онлайн
Політика

Тимошенко не буде знімати свою кандидатуру з виборів

Керівник виборчого штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко, перший віце-прем'єр міністр Олександр Турчинов заперечує її намір зняти свою кандидатуру з виборів президента. Про це він сказав журналістам.

"Стільки останнім часом дурниць розповідають представники Віктора Януковича, що якщо б ми починали все це коментувати, то у нас би не було часу взагалі працювати", - сказав Турчинов.

При цьому він додав, що такі дурниці навіть не варто коментувати.

Нагадаємо, що раніше депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Ганна Герман припустила, що Тимошенко може зняти свою кандидатуру на виборах у президенти, щоб уникнути поразки на них.

Відповідно до закону про вибори президента, якщо кандидат подав до Центральної виборчої комісії письмову заяву про зняття своєї кандидатури за менш ніж 10 днів до дня голосування і ЦВК прийняв рішення про скасування реєстрації кандидата, повторне голосування проводиться щодо однієї кандидатури.

У такому разі кандидат вважається обраним президентом, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, передають Подробности.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ